İçeriğe geç
AliExpress-IPTV

Bir IPTV aboneliği, 12 aylık bir paket için yaklaşık 15-18 ABD Doları tutarındadır. Bunda tüm spor ve film kanallarını alırsınız. Ayrıca premium kanallar olarak sayılmayan tüm normal kanalları da alırsınız.

Maalesef, yetkililer üzerimizde olduğu için artık onlarla bağlantı kuramıyoruz. Ancak tek yapmanız gereken AliExpress.com’a gitmek ve ardından IPTV’de arama yapmak.

Bazen biraz arayabilir ve “HD TV” “IPTV Subscription” “m3u” veya “World tv” gibi terimleri arayabilirsiniz. Saklanmaya çalışıyorlar, ancak AliExpress’te çok sayıda satıcı var. Diğer bir yol, önce IPTV kutularına girmektir, çünkü o zaman genellikle saf abonelikler görünür.

NordVPN‘den 1-2 yıllık bir abonelik satın alırsanız size ayda yaklaşık 3 dolara mal olur. Yetkililer IPTV kullanıcılarını ve satıcılarını şu anda bir kaynak makinesi ile kovaladıkları için, herkesin yatırım yapması gerektiğini düşündüğümüz bir şey bu. Bu, TV şirketlerine verilen cezalar nedeniyle milyonlarca dolarlık para cezasını riske atmaktan kaçınmak için ucuz bir para.

Güvenlikle ilgili makalemizi okumaktan çekinmeyin; neden bir VPN edinmenizi bu kadar şiddetle tavsiye ettiğimizi daha iyi anlayacaksınız. Hizmet hakkında daha fazla bilgi VPN şirketinin kendi web sitesinde bulunabilir.

EnglishGreekTurkeyPortugalSaudi ArabiaSwedishFrenchDutchPolandCyprusCzechDanishFinlandNorwayBrazilIrelandEstoniaBelgiumCroatiaSwitzerlandAustria